Informacja dotycząca Sezonu 2020

ROTAX GRAND FINALS 2019 ZA NAMI
31 października 2019
I RUNDA KARTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI
6 sierpnia 2020

Formularz zamówienia Opon


Przedstawiamy najważniejsze informację i zasady, które będą obowiązywały podczas sezonu 2020.

CZĘŚCI – sprzedawcą części ROTAX na Polskę jest firma P.H.U. KORDON Witold Korbela. Wszelkie sprawy dotyczące części (rabaty , formy płatności ) i ich zamawiania na terenie Polski, tylko z w/w firmą.

OPONY – od sezonu 2020 obowiązuje nowy system zamawiania opon, który jest także stosowany w innych seriach ROTAX.
Zamawianie opon treningowych i wyścigowych (slick, wet), będzie możliwy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZAMÓWIENIA OPON (załącznik) i przesłanie go na adres: BIURO@KSPRACING.PL na 14 dni przed każdą rundą.

- 1 do wpisania ręcznego i wysłania – ZAM_OPONY_RĘCZNE
- 2 do edycji elektronicznej i wysłania - ZAM_OPONY_ELEKTRONICZNE

Nie złożenia zamówienia, będzie równoznaczne z brakiem opon dla zawodnika na danej rundzie.
Podczas pierwszej rundy, wszyscy zawodnicy są zobligowani do zakupu opon deszczowych według złożonego zamówienia. Opony te zostaną zeskanowane i przypisane w systemie do zawodnika, a procedura podczas każdych zawodów pozostaje tak jak w sezonie 2019. Decyzja i konieczność ta, wynika z nowego typu opon deszczowych dla każdej kategorii. Ceny:

Odbiór i płatność za złożone zamówienie opon, musi nastąpić podczas danej rundy. System ten pozwoli nam zapewnić WSZYSTKIM opony z jednej i tej samej dostawy, a także wyeliminuje ewentualny brak dostępu opon.
SILNIKI LOSOWANE – Micro Max, Mini Max, Junior Max.

Od tego roku wprowadzamy również losowany silnik dla kategorii Junior Max. Zasady dla losowanych silników pozostają bez zmian. Od sezonu 2020 w pakiecie nie będzie już paliwa. Cena za silnik dla każdej kategorii na 4 dni (dwa dni treningowe, dwa dni wyścigowe) : 800 pln Płatność za losowany silnik w dniu losowania podczas każdej rundy.
Dla w/w kategorii możliwość zgłaszania się do poszczególnych rund, będzie zamykana na 10 dni przed terminem zawodów.
Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby przywożenia swoich silników na zawody, a dodatkowo zyskujecie dodatkowy jeden dzień treningowy na losowanym silniku i przygotowanie się do wyścigów jeszcze lepiej.
ZGŁASZANIE SIĘ DO ZAWODÓW

Jak w latach ubiegłych, zgłaszanie się do poszczególnych rund, jest tylko i wyłącznie poprzez aplikację ROTAX GLOBAL. Rejestrację należy przeprowadzić jako nowy zawodnik. Tak jak już pisaliśmy, chcemy dla każdego zawodnika przygotować personalizowaną czapkę z jego nazwiskiem, żeby ją dostać rejestracja musi nastąpić do 29.02.2020r.
//]]>