odnosnik_sklep
 
   

  Rotax Max Challenge POLAND

  The Rotax MAX Challenge™ (RMC) to formuła profesjonalnych wyścigów kartingowych z wykorzystaniem silników 125 Rotax Max. Właścicielem i organizatorem zawodów jest BRP oraz jej dystrybutorzy, KSP w przypadku Polski. Zawody zostały zatwierdzone przez CIK- FIA (Międzynarodową Komisję Kartingową / Federation Internationale de l'Automobile) oraz Polski Związek Motorowy (PZM). Silniki Rotax MAX charakteryzuje jednakowa wydajność, dlatego w wyścigach liczą się przede wszystkim umiejętności kierowcy..

  Wyścigi podzielone są na kategorie wiekowe od 7 roku Micro Max przez Mini Max, Junior Max, Senior Max, DD2 Max i DD2 Masters bez górnej granicy wiekowej. Podczas zawodów organizowane są jazdy treningowe dla dzieci od 4 do 9 lat. Maja one na celu przygotowanie ich do zdania licencji i późniejszej rywalizacji. Głównym sponsorem i fundatorem Akademii dla najlepszych kierowców jest ORLEN Team.
  Klasa idealna dla poczatkujących kierowców. Przeznaczona jest dla zawodników, którzy otrzymali licencję sportu kartingowego JUNIOR, mogących startować do końca roku kalendarzowego w którym kończą 11 lat, startujących na kartach zgodnych z regulaminem technicznym tej kategorii. Klasa ta pozwala wdrożyć się do kartingu młodym adeptom.Silnik o mocy 8 KM i odpowiednio dobranym momencie obrotowym wybacza jeszcze niedoskonałą jazdę najmłodszym i początkujących kierowcom, którzy postanowili zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w kartingu. Silnik został wprowadzony na rynek w 2007 roku i jest zalecane dla dzieci od 8-10 lat.
  Dla kierowców z doświadczeniem wyścigowym. Silnik ten jest logicznym następstwem po silniku 125 Micro MAX evo ze zwiększoną mocą do 15 KM. Jest idealny dla kierowców, którzy zdobyli pierwsze doświadczenie w kartingu. Przeznaczona jest dla zawodników, którzy w roku rozgrywania zawodów kończą 10 lat do końca roku kalendarzowego, w którym kończą 13 lat, posiadających licencję kartingową JUNIOR i startujących na kartach zgodnych z regulaminem technicznym tej kategorii. Silnik wprowadzonow 2004 roku.
  Pierwsze międzynarodowe doświadczenie. Większa wydajność sprawia że jest to silnik doskonały dla juniorów z doświadczeniem kartingowym. Z silnikiem Junior MAX Evo 125 można stawiać pierwsze kroki w międzynarodowych wyścigach. Silnik wprowadzony na rynek w 2000 roku. Klasa przeznaczona jest dla zawodników, którzy w roku rozgrywania zawodów kończą 12 lat do końca roku kalendarzowego, w którym kończą 16 lat, posiadających licencję kartingową JUNIOR lub SENIOR i startujących na kartach zgodnych z regulaminem technicznym tej kategorii.
  Klasa bez skrzyni biegów. Przeznaczony dla osób z doświadczeniem wyścigowym, jak również dla ambitnych kartingowych kierowców amatorów. Najwyższa wydajność silnika w klasie bez skrzyni biegów. Silnik wprowadzony na rynek w 1997 roku jest zalecane dla kierowców w wieku 15 lat i starszych.
  Bezłańcuchowy napęd. Bezłańcuchowa koncepcja napędu jest połączona z 2-biegową przekładnią obsługiwaną bezpośrednio za pomocą manetek zmiany biegów w kierownicy. Idealne rozwiązanie dla kierowców w wieku 15 lat i starszych z dośiwadczeniem wyścigowym w kartingu. Silnik ten najlepiej odzwierciedla znane wszystkim wyścigi Formuły. Rewolucyjny silnik, wprowadzony na rynek w 2002 roku, doprowadził do rozwoju podwozia kartingowego produkowanego przez wszystkich wiodących marki.
  Bezłańcuchowy napęd. Bezłańcuchowa koncepcja napędu jest połączona z 2-biegową przekładnią obsługiwaną bezpośrednio za pomocą manetek zmiany biegów w kierownicy. To również idealne rozwiązanie dla kierowców w wieku powyżej 32 lat z doświadczeniem wyścigowym, którzy cenią sobię bardzo szybką jazdę. Bez względu na wiek, można poczuć się kierowcą małej Formuły.


   Ten sang chanh o nha cho be 2017-2018free vector for designbest game android 2017 free download apkDownload theme wordpress free 2017Co Embed reviewsCo Embed reviewsMy Bikini Belly Program Reviews

   //]]>