Formularz Zamówienia Opon

Formularz zamówienia Opon


Przedstawiamy najważniejsze informację i zasady, które będą obowiązywały od sezonu 2020.

CZĘŚCI – sprzedawcą części ROTAX na Polskę jest firma P.H.U. KORDON Witold Korbela. Wszelkie sprawy dotyczące części (rabaty , formy płatności ) i ich zamawiania na terenie Polski, tylko z w/w firmą.

OPONY – od sezonu 2020 obowiązuje nowy system zamawiania opon, który jest także stosowany w innych seriach ROTAX.
Zamawianie opon treningowych i wyścigowych (slick, wet), będzie możliwy tylko i wyłącznie poprzez FORMULARZ ZAMÓWIENIA OPON (załącznik) i przesłanie go na adres: biuro@sklepgokart.pl na 14 dni przed każdą rundą.

- 1 do wpisania ręcznego i wysłania – ZAM_OPONY_RĘCZNE
- 2 do edycji elektronicznej i wysłania - ZAM_OPONY_ELEKTRONICZNE

Nie złożenia zamówienia, będzie równoznaczne z brakiem opon dla zawodnika na danej rundzie.
Podczas pierwszej rundy, wszyscy zawodnicy są zobligowani do zakupu opon deszczowych według złożonego zamówienia. Opony te zostaną zeskanowane i przypisane w systemie do zawodnika, a procedura podczas każdych zawodów pozostaje tak jak w sezonie 2019. Decyzja i konieczność ta, wynika z nowego typu opon deszczowych dla każdej kategorii. Ceny: C2 Micro i Mini 880PLN CW Micro i Mini 950PLN D2 Junior 1050PLN W5 deszcz 1100PLN D5 Senior i DD2 1100PLN

Odbiór i płatność za złożone zamówienie opon, musi nastąpić podczas danej rundy. System ten pozwoli nam zapewnić WSZYSTKIM opony z jednej i tej samej dostawy, a także wyeliminuje ewentualny brak dostępu opon.
    //]]>